Základné školy po celom Slovensku pomaly zatvárajú svoje brány a chystajú sa na letný oddych. Naopak, brány do sveta rozprávok a nekončiacej zábavy otvára Letný tábor Kráľovstvo draka. Doprajte svojim deťom prázdniny, na ktoré nikdy nezabudnú.

Teraz je ten najlepší čas, kedy sa aj ty môžeš stať súčasťou dračieho sveta. Letný tábor Kráľovstvo draka otvára svoje brány už 16. júla! Prihláste sa na dobrodružnú cestu plnú zážitkov s novými kamarátmi!

Kto môže nazrieť do dračieho kráľovstva?

Ak sa rád zabávaš a máš rád dobrodružstvá, si na najlepšej ceste zažiť tú najväčšiu zábavu tohto leta. Letný tábor Kráľovstvo draka víta všetkých odvážnych vo veku od 6 do 15 rokov. Naše dračie kráľovstvo sa nachádza v krásnych Veporských vrchoch, ktoré sú súčasťou Slovenského Rudohoria.

Vítame každého odvážlivca, ktorý má rád šport, rád sa hrá s ostatnými a ešte radšej súťaží o zaujímavé ceny. Naši kvalifikovaní pracovníci sa starajú o zábavu počas celého týždňa. V našom Kráľovstve draka trávime večery pri letnom kine, táborovom ohni alebo sa zabávame na táborovej diskotéke.

 

V Kráľovstve draka sa nenudí nikto!

Oddýchnite si od počítača a absolvujte s nami bohatý program, o ktorý sa starajú kvalifikovaní lektori z pedagogickej, umeleckej, športovej a medicínskej oblasti. V Kráľovstve draka sme neustále v pohybe. Individuálne či kolektívne športové aktivity tvoria základ nášho denného programu.

Nechce sa ti práve športovať? Navštív naše tvorivé dielne, kde si vyrobíš vlastnú masku, originálne tričko či táborový denník. Zahraj sa s nami na indiánov počas púte lesom. Naučíme ťa, ako robiť namakané fotografie. A za toto všetko ťa čakajú samé zaujímavé odmeny.

 

Neváhaj a prihlás sa ešte dnes

Na našej webovej stránke www.kralovstvodraka.sk nájdete všetky voľné termíny. Poponáhľajte sa, pretože o dobrodružstvo v dračom svete je veľký záujem! Pre úspešné prihlásenie je potrebné vyplniť krátky formulár. O odvoz detí sa staráme my, a to autobusovou dopravou smerom z Bratislavy po trase Nitra, Zvolen, Detva, Hriňová. V prípade dohody prídeme pre vás kdekoľvek po trase.

Zaži leto svojho života v Letnom tábore Kráľovstvo draka. Ponor sa do sveta fantázie, nauč sa nové veci, spoznaj nových ľudí a každý deň vyhrávaj skvelé ceny! Stačí navštíviť stránku www.kralovstvodraka.sk.

Privacy Preference Center